Strona główna

Witamy na nowej stronie Magicnet.

Naprawa sprzętu

Naprawiamy komputery, laptopy w pełnym zakresie. Usługa polega na fizycznym sprawdzeniu sprzętu, na tej podstawie jest podejmowana decyzja o zakresie naprawy, wykonywana jest kalkulacja cenowa, która zostaje przedstawiona klientowi do akceptacji.

Czas trwania naprawy zależy od dostępności części i złożoności problemu.

Oprogramowanie

Instalujemy każdy rodzaj oprogramowania, od systemów operacyjnych do zwykłych aplikacji z nośników dostarczonych przez klienta lub innego wskazanego miejsca. W razie potrzeby doradzamy i dostarczamy aplikacje. Prowadzimy również serwis oprogramowania, zapewniając cały czas wysoką niezawodność używanego oprogramowania.

Sieci i urządzenia

Dostarczamy rozwiązania sieciowe, możemy zarządzać istniejącą strukturą lub wykonać modernizację w celu poprawienia ustalonych parametrów, uzgadniane z klientem na podstawie przeprowadzonego audytu. Konfigurujemy urządzenia typu drukarki, routery, skanery itp. po wcześniejszym ustaleniu rodzaju urządzenia.

Strony internetowe

Przygotowujemy strony internetowe zarządzane, wykorzystujące popularne technologie oraz nie zarządzane, w zależności od potrzeb klienta. Zapewniamy również wykup nazwy dla strony i utrzymanie serwisu internetowego na naszym serwerze. Wszystko jest ustalane z klientem od początku do końca.